Навушники з мікрофоном вкладиші Panasonic RP-TCM55GC-K Black (закриті, дротові 3.5 mm mini-jack, опір: 26 Ω, Чутливість:109 dB, Ø 14.3 mm, мікрофон вбудований в кабель, довжина кабеля: 1.2 m, вага: 14 g)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Тип подключения | Проводные |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Микрофон | Встроенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Навушники з мікрофоном |
| Длина кабеля | 1.2 m |
| Радиус действия | ~12 m |
| Тип крепления | без додаткових кріплень |
| Тип разъема | 3.5 mm mini-jack |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴



