Навушники бездротові Panasonic RB-HF420B Blue (RB-HF420BGEA)
1 199 ₴
- В наличии
- Код: RB-HF420BGEA
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навушники бездротові Panasonic RB-HF420B Blue (RB-HF420BGEA) (Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.0, Тип: для подорожей/музика і розваги, Час роботи: ~ 50 год, Час очікування: ~ 50 год, Радіус дії: ~10 m, Підключення: бездротове (Bluetooth), Конструкція: повнорозмірні, Тип кріплення: дуга на голову, Призначення: для консолі/для комп'ютера/для телевізора/для плеєра/для телефона, Вага: 155 g)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Вид наушников | Полноразмерные |
| Назначение | Для телевизора |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Вид | для подорожей/музика і розваги |
| Длина кабеля | 10 m |
| Діапазон частот | 20-20000 Hz |
| Захист від пилу та вологи | + |
| Интерфейсы | н.д. |
| Радиус действия | ~10 m |
| Тип крепления | наголів'я |
| Тип разъема | Bluetooth |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴









