Смартфон Apple iPhone 13 256 GB Blue (моноблок, 6.1" OLED, 2532x1170 460 ppi, Apple A15 Bionic, 6x3.22+2.0 GHz, оперативної памяті: 4 GB, камера 12 + 12 Mpix/12 Mpix, (2 SIM), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, BT 5.0, GPS, 3240 mAh, iOS 15, пило-водостійкий, 174 g)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Модель телефону | Apple iPhone 13 |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| FM-радіо | - |
| NFC | + |
| Вологозахищений корпус | IP68 |
| Діагональ екрану | 6.1" |
| Ємність акумулятора | 1 001 - 4 999 mAh |
| Інтерфейси | Lightning (USB 2.0) |
| Кількість мегапікселів камери | 12 + 12 Mpix |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 262144 GB |
| Підтримка карт пам'яті | Немає |
| Стандарт | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип | Смартфон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 299 ₴








