


Навушники бездротові SONY WI-C100 Black (WIC100B.CE7)
1 099 ₴
- В наличии
- Код: WIC100B.CE7
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навушники бездротові SONY WI-C100 Black (WIC100B.CE7) (Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.0, Тип: для подорожей/музика і розваги, Час роботи: ~ 25 год, Радіус дії: ~10 m, Підключення: бездротове, Конструкція: внутрішньоканальні, Тип кріплення: внутрішньоканальне, Призначення: для консолі/для комп'ютера/для телевізора/для плеєра/для телефона, Вага: 20 g, Особливості: відповісти / закінчити розмову ступінь захисту від води IPX4)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | - |
| Вид | для подорожей/музика і розваги |
| Вид наушников | Навушники бездротові |
| Длина кабеля | 10 m |
| Діапазон частот | 20-20000 Hz |
| Захист від пилу та вологи | + |
| Радиус действия | ~10 m |
| Тип крепления | внутрішньоканальні |
| Тип разъема | Bluetooth |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴



