
М'ясорубка ECG MG 2510 Power (MG2510 Power)
4 741,20 ₴
Показать все оптовые цены- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: MG2510 Power
М'ясорубка ECG MG 2510 Power (MG2510 Power)Нет в наличии
4 741,20 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
М'ясорубка ECG MG 2510 Power (MG2510 Power) номінальна потужність - 220 Вт, продуктивність - 1.7 кг/хв, габарити - 36.8 х 16.8 х 31 см, вага - 3.9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Пользовательские характеристики | |
| ! Уцінка | - |
| Вес | 3,9 kg |
| Габарити | - |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | Самозагострювальне лезо з нержавіючої сталі. Металеві шестірні. Довжина кабелю: 1 м |
| Захист мотора від перегріву | - |
| Цвет | White/Black |
| Кількість решіток для фаршу | 3 |
| Количество скоростей | 1 |
| Лоток | металевий |
| Млинок | - |
| Мoдель | MG 2510 Power |
| Моделююча насадка для фаршу | - |
| Насадка «кеббе» | + |
| Насадка для ковбасок | + |
| Насадка для макаронних виробів | - |
| Насадка для нарізки кубиками | - |
| Насадка для печива | - |
| Овочерізка | + |
| Поле цінника 1 | М'ясорубка ECG MG 2510 Power (MG2510 Power) |
| Поле цінника 1 (web) | М'ясорубка ECG MG 2510 Power (MG2510 Power) |
| Поле цінника 2 | Продуктивність: 1.7 кг/хв, Потужність: 1200 Вт, Кл. решіток для фаршу: 3, Кл. швидкостей: 1, Лоток металевий, Реверс, Штовхач, /// Насадки:, Насадка «кеббе», Насадка для ковбасок, Овочерізка, Терка, Шинкування /, 3,9 kg |
| Поле цінника 2 (web) | Продуктивність: 1.7 кг/хв, Потужність: 1200 Вт, Кл. решіток для фаршу: 3, Кл. швидкостей: 1, Лоток металевий, Реверс, Штовхач, /// Насадки:, Насадка «кеббе», Насадка для ковбасок, Овочерізка, Терка, Шинкування /, 3,9 kg |
| Мощность | - Вт |
| Потужність (при заклинювання) | 1200 Вт |
| Прес для цитрусових | - |
| Производительность | 1.7 кг/хв |
| Реверс | + |
| Соковитискач | - |
| Терка | + |
| Формочка для котлет | - |
| Шинкування | + |
| Шнек | - |
| Толкатель | + |
Информация для заказа
- Цена: 4 741,20 ₴

