

16 GB USB 2.0 SanDisk Cruzer Blade Blue (SDCZ50C-016G-B35BE) Пластик
202,90 ₴
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SDCZ50C-016G-B35BE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Флешка
16 ГБ
USB 2.0
максимальна швидкість читання: 16 МБ/с
максимальна швидкість записування: 4 МБ/с
матеріал: пластик
колір: синій
...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Об'єм пам'яті | 16 GB |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| ! Уцінка | - |
| !Міні корпус | - |
| Application Performance Class | - |
| Video Speed Class | - |
| Індикатор | - |
| Біомертична ідентифікація | - |
| Вага | 9 g |
| Висувний роз'єм | - |
| Вологозахищений корпус | - |
| Гарантія | 24 |
| Захисний ковпачок на роз'єм | - |
| Максимальна швидкість запису | - |
| Максимальна швидкість читання | - |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | Cruzer Blade |
| Поле цінника 1 | 16 GB USB 2.0 SanDisk Cruzer Blade Blue |
| Поле цінника 1 (web) | Флеш пам'ять SanDisk Cruzer Blade 16 GB Blue USB 2.0 (SDCZ50C-016G-B35BE) |
| Поле цінника 2 | Об'єм памяті 16 GB, Інтерфейс: USB 2.0, Пластик, 41 x 17 x7 mm, 9 g |
| Поле цінника 2 (web) | Об'єм памяті 16 GB, Інтерфейс: USB 2.0, Пластик, 41 x 17 x7 mm, 9 g |
| РРО | Флеш пам'ять 16 GB SanDisk Cruzer Blade Blue USB 2.0 (SDCZ50C-016G-B35BE) |
| Розміри | 41 x 17 x7 mm |
| Ударостійкий корпус | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,90 ₴



