QLED Телевізор 32" Kivi 32F770QB (32F770QB) (Direct LED 1920x1080, 6 000:1, 16:9, 6,5 ms, 178/178, Smart TV, 2xUSB, HDMI, Мережевий інтерфейс, WiFi, BT, Тюнер: DVB-T, DVB-C, DVB-T2,Споживання енергії: 58 W, 4,2 kg)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | + |
| Діагональ екрану | 32" |
| Кількість динаміків | 2x5 Вт |
| Кількість роз'ємів USB | 2xUSB |
| Колір корпусу | Black |
| Контрастність хххх:1 | 6 000:1 |
| Кріплення на стіну | 200x100 |
| Підтримка Smart TV | + |
| Підтримка телевізійних стандартів | DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
| Споживана потужність | 58 W |
| Тип | QLED Телевізор |
| Тип покриття екрану | антиблікове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴








