


Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 6 GB/128 GB Purple
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 1183674
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Xiaomi Redmi Note 156 GB/128 GB Purple (1183674) (моноблок, 6.77" AMOLED, 2400x1080, до 120 Hz, MediaTek Helio G100-Ultra, 8x2.2+2.0 GHz, вбудованої памяті: 128 GB, оперативної памяті: 6 GB, камера 108 Mpix/20 Mpix, (2 SIM), 6000 mAh, Android 15, пило-водостійкий, 183.7 g)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахищений корпус | IP64 |
| Діагональ екрану | 6.77" |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Mpix |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 131072 GB |
| Тип | Смартфон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴



