Смартфон Samsung A376 Galaxy A37 5G 6 GB 128 GB Awesome Charcoal (SM-A376BZABEUC)
18 999 ₴
- В наявності
- Код: SM-A376BZABEUC
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Samsung A376 Galaxy A37 5G 6 GB/128 GB Awesome Charcoal (SM-A376BZABEUC) (моноблок, 6.65" Super AMOLED, 1080x2340, до 120 Hz, 385 ppi, Exynos 1480 , 8x2.75 GHz, вбудованої памяті: 128 GB, оперативної памяті: 6 GB, камера 50 Mpix/12 Mpix, (2 + eSim SIM), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, BT 5.4, GPS, 5000 mAh, Android 16, пило-водостійкий, 196 g)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| FM-радіо | - |
| NFC | + |
| Вологозахищений корпус | IP67 |
| Діагональ екрану | 6.65" |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Mpix |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 + eSim |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 131072 GB |
| Роздільна здатність екрану | 1080x2340 |
| Тип | Смартфон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴











