
10.1" Iiyama TW1023ASC-B1P Black (TW1023ASC-B1P) (1280x800 до 60 Hz,16:10,IPS,wLED,25 ms,160/160,HDMI,покриття екрану - матове)
10 921,90 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TW1023ASC-B1P
10.1" Iiyama TW1023ASC-B1P Black (TW1023ASC-B1P) (1280x800 до 60 Hz,16:10,IPS,wLED,25 ms,160/160,HDMI,покриття екрану - матове)Немає в наявності
10 921,90 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI-D (HDCP) | - |
| DisplayPort | - |
| HDMI | + |
| VGA | - |
| Аналогові та інші відеовиходи | - |
| Вага | 0,8 kg |
| Вбудований ТВ-тюнер | - |
| Габарити | 255x172x30,5 mm |
| Гарантія | 36 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Засоби мультимедіа | + |
| Колір корпусу | Black |
| Контрастність (динамічна контрастність) | 1 000:1 |
| Концентратор USB | + |
| Кріплення монітора до стіни | VESA 75x75mm |
| Кут огляду по горизонталі/вертикалі | 160/160 |
| Максимальна роздільна здатність | 1280x800 |
| Мoдель | TW1023ASC-B1P |
| Особливі характеристики | Сенсорна панель із вбудованим ПК, RJ45 (LAN), Android 8.1, WiFi, Bluetooth |
| Поворотний екран | + |
| Поле цінника 1 | Інформацийній дисплей Iiyama TW1023ASC-B1P Black |
| Поле цінника 1 (web) | Інформацийній дисплей 10.1" Iiyama TW1023ASC-B1P Black (TW1023ASC-B1P) |
| Підсвітка | wLED |
| РРО | Монітор Iiyama TW1023ASC-B1P Black 10.1", IPS, 1280x800, HDMI |
| Регулювання підставки по висоті | - |
| Розмір пікселя | 0,1692 mm |
| Споживання енергії | 7 W |
| Стандартна частота оновлення | до 60 Hz |
| Тип мaтриці | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Інформаційний дисплей |
| Формат екрану | 16:10 |
| Час реакції матриці | 25 ms |
| Частота оновлення | до 60 Hz |
| Яскравість | 450 cd/m² cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 921,90 ₴

